Yhteystiedot

Aluejohtokunnan jäsenet

Peltonen Sari, puheenjohtaja
puh. 050 528 2554, sähköposti: sari.peltonen@matkapojat.fi

Pitkonen Ari, varapuheenjohtaja 
puh. 050 025 1149, sähköposti: ari.pitkonen@luukku.com 

Kettunen Leena, jäsen 

Muhonen Iikka, jäsen 
puh. 044 514 2701, sähköposti: luomuhonen@kolumbus.fi

Punnonen Raija, jäsen 
puh. 050 593 0880, sähköposti: raija.punnonen@elisanet.fi

Sallinen Leena, jäsen
puh. 044 995 9208, sähköposti: marleesal@gmail.com 

Tiainen Teemu, jäsen 
puh. 044 546 6311, sähköposti: digi.tiainen@hotmail.com 

 

Mattinen Jorma, esittelijä
puh. 044 417 5070, sähköposti: jorma.mattinen@savonlinna.fi

Laukkanen Heli, toimistosihteeri
puh. 044 417 5031, sähköposti: heli.laukkanen@savonlinna.fi

 

Suomalainen Tuukka, kaupunginhallituksen edustaja
puh. 050 364 7287, sähköposti: suomalainen89@suomi24.fi  

Parkkinen Matti-Pekka, kaupunginhallituksen puheenjohtaja
puh. 050 025 7211, sähköposti: matti-pekka.parkkinen@luukku.com